Bus Route 448 - Bus 448: Hombruch => Stahlhöferweg - VRR
Bushaltstellen
- 1 - Gablonzstraße
- 2 - Löttringhauser Straße
- 3 - Hombruch Friedhof
- 4 - Froschloch
- 5 - Heunerstraße
- 6 - Langeloh
- 7 - Löttringhausen
- 8 - Langeloh
- 9 - Großholthausen Friedhof
- 10 - Am Ballroth
- 11 - Silberknapp
- 12 - Kruckel Kraftwerk
- 13 - Stahlhöferweg